szkola01.jpgszkola02.JPGszkola03.JPGszkola04.JPG

“Szkolna skrzynka zaufania” jest jedną z form pomocy udzielanej uczniom Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Szydłowcu w rozwiązywaniu ich problemów i trudności, z jakimi spotykają się w szkole i poza szkołą.

Listy wysłane do “Szkolnej skrzynki zaufania” odbierane są przez dyrektora szkoły.

Problemy, poruszane przez uczniów w listach, rozwiązywane są w pierwszej kolejności przez dyrektora szkoły, a w razie potrzeby przekazywane są pedagogowi szkolnemu, psychologowi szkolnemu lub wychowawcy (jeśli z listu wynika, której klasy dotyczą).

Informacje dotyczące wykroczeń lub przestępstw kierowane są do Powiatowej Komendy Policji w Szydłowcu.

Również listy budzące wątpliwości natury prawnej zgłaszane będą do Powiatowej Komendy Policji w Szydłowcu w celu wyjaśnienia.

Aby wysłać list kliknij na poniższe łącze:
SZKOLNA SKRZYNKA ZAUFANIA
i wypełnij odpowiednie pola.

 

Joomla templates by a4joomla