szkola01.jpgszkola02.JPGszkola03.JPGszkola04.JPG

W dniu 25.02.2016r. drużyna dziewcząt z PSP 2 w Szydłowcu awansowała na kolejny szczebel zawodów sportowych w mini piłce nożnej w turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarka” w kategorii U-12 . Nasz zespół zdobył I MIEJSCE w eliminacjach powiatowych rejonu radomskiego, pokonując przodujące w tej dyscyplinie inne kluby sportowe i prezentując się wyśmienicie. Mecze rozgrywane były 2x10min. w systemie „każdy z każdym” a emocje trwały do ostatniego gwizdka.
Wyniki poszczególnych meczów:
PSP 2 Szydłowiec – Luks Sportowa Czwórka Radom 1:0 (Skrzyńska Alicja)
PSP 2 Szydłowiec – PSP Zakrzew 1:1 (Kaluga Natalia)
PSP Zakrzew - Luks Sportowa Czwórka Radom 0:3
Nasza drużyna wykazała się ogromnym zaangażowaniem, umiejętnościami i jeszcze większą wolą walki, nie ustępując przeciwniczkom. Będzie godnie reprezentowała naszą gminę i szkołę w gronie najlepszych 6 drużyn piłkarskich w Finale Radomskim, który odbędzie się w połowie marca w Radomiu. Jest to kolejny duży sukces uczennic w tej dyscyplinie sportu.
Skład drużyny dziewcząt: Arak Maria, Skrzyńska Alicja, Czerwiak Karolina, Gajewska Weronika, Kaluga Natalia, Miernik Maria, Zugaj Wiktoria, Strzecha Natalia, Kaleta Zuzanna, Cender Weronika.
Opiekunem i trenerem uczniów jest mgr Mariola Biegaj- nauczyciel wychowania fizycznego.
Życzymy powodzenia na dalszym etapie !!!!

(tekst: M. Biegaj)

Joomla templates by a4joomla