szkola01.jpgszkola02.JPGszkola03.JPGszkola04.JPG

17 lutego 2016r. Sekretarz Gminy - Pani Dorota Kubiś, w imieniu Burmistrza Szydłowca – Pana Artura Ludwa, dokonała wręczenia stypendiów za wybitne wyniki w nauce oraz wybitne osiągnięcia sportowe w I półroczu roku szkolnego 2015/2016.
Aby otrzymać stypendium za wyniki w nauce, uczniowie szkół podstawowych musieli wykazać się średnią ocen co najmniej 5,4 i wzorowym zachowaniem, a gimnazjaliści – średnią co najmniej 5,2 i także wzorowym zachowaniem. Do otrzymania stypendium za wyniki w sporcie uprawnia zajęcie punktowanego miejsca w dowolnej dyscyplinie sportu, w zawodach o charakterze co najmniej ponad gminnym.
W Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Szydłowcu stypendia za wyniki w nauce otrzymali:
Uczniowie z PSP nr 2:
Katarzyna Szlufik. Wiktoria Walasik, Aleksandra Skórkiewicz, Natalia Stąpór, Maksymilian Martyka, Dawid Kaleta, Julia Czajkowska, Wiktoria Adamiec, Tymoteusz Dąbrowa, Aleksandra Głuch.
Uczniowie z PG nr 1 w Szydłowcu:
Aleksandra Piętak , Kornelia Piasecka i Maja Gawęda.

Dyplomy gratulacyjne dla stypendystów wręczane były na ręce wyróżnionych i ich rodziców. W uroczystości wręczenia stypendiów udział wzięła dyrektor szkoły Pani Ewa Świercz.

Joomla templates by a4joomla