szkola01.jpgszkola02.JPGszkola03.JPGszkola04.JPG

10 stycznia 2016 r. grupa 80 uczniów z klas sportowych Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Szydłowcu wyjechała na obóz narciarski do Ośrodka Szkoleniowo – Wypoczynkowego Limba w Poroninie.
Wśród uczestników wyjazdu byli zarówno uczniowie, którzy potrafią jeździć na nartach, jak i ci, którzy stawiali na stoku pierwsze kroki.
Naukę, która odbywała się pod okiem 4 instruktorów narciarstwa zjazdowego, uczniowie opanowali bez większych problemów. Codziennie uczestnicy mieli 4 godziny zajęć na stoku, korzystali z basenu, który znajdował się w obiekcie, brali udział w zajęciach świetlicowych, na których zostały rozegrane zawody tenisa stołowego i piłkarzyków stołowych. Dodatkową atrakcją był wyjazd do Zakopanego i na baseny termalne w Szaflarach.
Opiekunami obozu byli: Wojciech Szymczyk, Marzena Czarniecka, Mariola Biegaj, Robert Wojcieszek, Maciej Kapturski, Tomasz Bialik i kierownik wycieczki Grzegorz Nowak. Uczestnikom towarzyszył pan Henryk Baniak, który na bieżąco tworzył fotorelację z obozu. Podczas całego wyjazdu towarzyszyła nam piękna pogoda. Śniegu było wystarczająca dużo, aby korzystać z uroków zimy. Wyjazd, choć nieco wyczerpujący fizycznie, był bardzo udany.

(tekst: T. Bialik)

Joomla templates by a4joomla