szkola01.jpgszkola02.JPGszkola03.JPGszkola04.JPG

Dnia 30.10.2015 r. dzieci z oddziału przedszkolnego 0 „a” i 0 „b” w Zespole Szkół im Jana Pawła II w Szydłowcu uczestniczyły w Jesiennej Spartakiadzie Zdrowia pod hasłem: „Zdrowe odżywianie – prawidłowe wzrastanie”, której celem było promowanie zdrowego trybu życia już od najmłodszych lat. Wszyscy wspaniale się bawili, początkowo na świeżym powietrzu z wykorzystaniem chusty animacyjnej, następnie w salce gimnastycznej podczas zawodów sportowych. Zabawie towarzyszył owocowy poczęstunek w postaci szaszłyków i kolorowych witaminowych przekąsek.
Buzie maluchów tryskały z zadowolenia, a panie wychowawczynie Ewa Cender i Magdalena Bąk miały z tego ogromną satysfakcje. Na koniec spartakiady każda z grup otrzymała pamiątkowy dyplom.

Joomla templates by a4joomla