szkola01.jpgszkola02.JPGszkola03.JPGszkola04.JPG

Z początkiem października tj. 2.10.2015 r. w Zespole Szkół Publicznych w Jastrzębiu odbyły się powiatowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych, w których drużyny dziewcząt i chłopców z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Szydłowcu zajęły I miejsca w swoich kategoriach.

Obydwie drużyny wykazały się bardzo dobrym przygotowaniem fizycznym i ogromną siłą charakteru stając się bezkonkurencyjnymi dla innych szkół.

Skład drużyny złotych dziewcząt: Alicja Skrzyńska, Daria Wabik, Arak Maria, Głuch Aleksandra, Kaluga Natalia, Zugaj Wiktoria, Czerwiak Karolina, Miernik Maria, Massimino Alessia, Wanowska Paulina, Strzecha Natalia.

Skład drużyny złotych chłopców: Stępień Mateusz, Kwiecień Mateusz, Maciej Lis, Wiatrowski Bartłomiej, Mosiołek Wiktor, Kałużyński Mateusz, Koniarczyk Oskar, Kowalczyk Szymon, Furman Wiktor, Gaławanow Przemysław, Wożniak Cyprian.

Opiekunami grup zwycięskich byli: Biegaj Mariola i Wojcieszek Robert.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA NA FINAŁACH

(tekst: M. Biegaj)

Joomla templates by a4joomla