szkola01.jpgszkola02.JPGszkola03.JPGszkola04.JPG

Dnia 17 września 2015 roku odbył się integracyjny rajd uczniów klas pierwszych Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Szydłowcu. W rajdzie wzięli udział uczniowie klas pierwszych. Celem imprezy była integracja środowiska uczniowskiego poprzez wspólną zabawę.

Wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami spotkali się o godzinie 8:00 przed budynkiem ZS i przy pięknej pogodzie, w doskonałych humorach wyruszyli Królewskim Traktem i polnymi drogami do Zdziechowa. Po przebyciu siedmiokilometrowej trasy, na placu szkolnym Filii PSP nr 2 w ZS im. Jana Pawła II można było odpocząć w cieniu drzew, upiec kiełbaski przy ognisku, skorzystać z obiektów sportowych i rekreacyjnych na terenie szkoły. Droga powrotna wydawała się krótsza i mimo, że było upalnie

Rajd Integracyjny klas pierwszych był udany i spełnił swoje zadania. Wszyscy świetnie się bawili, lepiej poznali i przeżyli niezapomniane chwile.

Organizatorami rajdu były wychowawczynie klas I panie: Jadwiga Łukasiewicz, Justyna Pisarek, Anna Tokarska. W opiece nad uczniami pomagali nauczyciele ZS p. Piotr Niewadzisz i p. Grzegorz Nowak.

 

Joomla templates by a4joomla