szkola01.jpgszkola02.JPGszkola03.JPGszkola04.JPG

W dniu 14.05.2015 na orliku przy Publicznym Gimnazjum w Przysusze został rozegrany turniej mikstów szkół podstawowych w ramach rozgrywek Orlik Volleymania.

We współzawodnictwie wzięło udział 14 zespołów ze szkół w: Wolanowie, Przytyku, Iłży, Wrzosu, Rusinowa, Skrzyńska, Mniszka, Przysuchy, Makowca i Szydłowca.

Zespoły zostały podzielone na 4 grupy, z których zwycięzcy rozegrali spotkania półfinałowe i finały.

Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny w składach:
Zespół 1- Dominika Sobczak, Magda Sobczak, Konstancja Śliwa, Rafał Jachimczyk, Smorongiewicz Kacper, Rafalski Mikołaj;
Zespół 2 – Maja Gawęda, Katarzyna Gałczyńska, Adrian Winecki, Sebastian Kwietniewski.
Trener: Grzegorz Nowak

Pierwszy nasz zespół zajął 2 miejsce w grupie ustępując jak się okazało na koniec turnieju drużynie z Wolanowa, która ostatecznie zajęła 1 miejsce.

Druga nasza drużyna wygrała wszystkie pojedynki w swojej grupie i awansowała do ścisłej czwórki. Mimo walki w meczu półfinałowym i meczu o 3 miejsce ulegliśmy w obu pojedynkach i ostatecznie zajęliśmy 4 miejsce. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

1. Wolanów
2. Skrzyńsko
3. Wrzos
4. Szydłowiec

Zwycięska drużyna weźmie udział w turnieju w Mysłowicach dnia 15 czerwca. Poniżej link gdzie można zobaczyć galerię zdjęć z turnieju.