szkola01.jpgszkola02.JPGszkola03.JPGszkola04.JPG

Nauczyciele języka angielskiego PG nr 1 w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Szydłowcu właśnie zakończyli udział w szkoleniu organizowanym w ramach projektu ORE pt.: „PODNOSZENIE JAKOŚCI NAUCZANIA JEZYKÓW OBCYCH NA I, II ORAZ III ETAPIE EDUKACYJNYM”.

Podczas trzydniowego szkolenia angliści z PG1 wraz z nauczycielami języków obcych z całego regionu radomskiego utworzyli lokalną sieć współpracy i samokształcenia na platformie internetowej (www.doskonaleniewsieci.pl). Szkolenie pozytywnie zmotywowało anglistów do podnoszenia jakości nauczania języka angielskiego w PG nr 1 – współpraca z innymi gimnazjami regionu radomskiego (konkurs); nowe i innowacyjne techniki nauczania języka obcego; ciekawe projekty językowe; imprezy językowe regionalne oraz krajowe; nieustanne doskonalenie warsztatu pracy nauczyciela języka angielskiego poprzez aktywną prace w sieci.

Zatem być może już niedługo uczniowie PG nr 1 w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Szydłowcu będą mieli szansę zapoznać się z EUROPKIEM, EUROWEEK’IEM, konkursem EUROPEAN LANGUAGE LABEL czy też zajęciami z języka angielskiego w formie teatrzyku KAMISHIBAI!

(tekst: Aneta Gregorczyk, Karolina Mączyńska, Artur Myśliński)

Joomla templates by a4joomla