szkola01.jpgszkola02.JPGszkola03.JPGszkola04.JPG

W dniu 25 kwietnia 2015 r. w hali ZS im. Jana Pawła II w Szydłowcu z inicjatywy nauczyciela wychowania fizycznego pana Roberta Wojcieszka odbył się I Międzymiastowy Turniej Unihokeja Dziewcząt o puchar Dyrektora Zespołu Szkół im. Jana. Pawła II w Szydłowcu.

Oficjalnego otwarcia dokonał burmistrz Szydłowca Artur Ludew, który objął honorowym patronatem ten turniej.

Prowadzący turniej p. Nowak Grzegorz przedstawił przybyłe drużyny: UKS „Gryf” Suskowola, UKS „Heros” Czarna, Orlęta Stromiec i gospodynie UKS Spartakus Szydłowiec.

Słowa podziękowania zostały skierowane do sponsorów, którzy wsparli turniej: firmy Gama Biuro Rachunkowe pani Katarzyny Gawędy, firmy Stoned – Ireneusza Widawskiego, pana Michał Dębińskiego, i pana Konrada Dróżdż– producenta mebli.

Drużyny rozegrały swoje pojedynki systemem każdy z każdym. W sumie odbyło się 6 meczów, które trwały 2 x 10 min. Po emocjonujących pojedynkach wyłoniono zwycięzcę turnieju.

Poniżej przedstawiamy wyniki:

1. UKS „Gryf” Suskowola
2. UKS Spartakus Szydłowiec.
3. Orlęta Stromiec
4. UKS „Heros” Czarna

Po ostatnim gwizdku o godz. 13.15 nastąpiło oficjalne wręczenie pucharów, dyplomów, medali i nagród rzeczowych dla najlepszych zawodników, a także nagrody dla każdego uczestnika turnieju.

Kapitanowie drużyn otrzymali Puchar Dyrektora Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Szydłowcu, który wręczyła pani Anna Podsiadła - kierownik świetlicy szkolnej. Medale i nagrody rzeczowe wręczyli Katarzyna Gawęda, jedna ze sponsorów i Robert Wojcieszek - organizator, a jednocześnie trener drużyny dziewcząt.

Wybrano najlepsze zawodniczki z każdej drużyny, są to:

- Maja Gawęda – Szydłowiec
- Wiktoria Mizerska – Czarna
- Milena Piechnik – Stromiec
- Natalia Szczur - Suskowola.

Drużyna dziewcząt z PSP2 z trenerem Robertem Wojcieszkiem będzie reprezentować nas na Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju na przełomie maja i czerwca.

Komitet organizacyjny: Robert Wojcieszek, Grzegorz Nowak dziękują: panu Pawłowi Blochowi, który wykonał zdjęcia turnieju, pani Anicie Jankowskiej ratownikowi medycznemu, pani Justynie Jezierskiej, pani Magdzie Kopyckiej i pani Ilonie Mamli.

Mecze sędziowali koledzy: Robert Mrozinski, Rafał Grzybowski, Robert Wojcieszek.

Drużyna UKS Spartakus wystąpiła w składzie: Maja Gawęda, Katarzyna Gałczyńska, Klaudia Palczewska, Aleksandra Szcześniak, Karina Strzelec, Magda Sobczak, Dominika Sobczak, Roksana Nowacka, Zuzanna Smorągiewicz, Klaudia Smorągiewicz.

Patronat medialny: Portal naszszydlowiec.pl, Portal Szydłowiecki, Tygodnik Szydłowiecki, Echo Dnia.

 

Joomla templates by a4joomla