szkola01.jpgszkola02.JPGszkola03.JPGszkola04.JPG

2 marca i 8 marca br. najlepsi uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych gminy Szydłowiec otrzymali z rąk Burmistrza Szydłowca Artura Ludwa i p.o. Dyrektora Zespołu Edukacji i Finansów Oświaty – Doroty Nowak stypendia za wybitne wyniki w nauce. Uczniowie na uroczyste wręczenie stypendiów przybyli do ratusza z rodzicami oraz dyrektorami swoich szkół
Stypendia Burmistrza Szydłowca są przyznawane na podstawie uchwały Rady Miejskiej w Szydłowcu dwa razy w roku szkolnym za najlepsze wyniki w nauce. W szkole podstawowej uzyskana przez uczniów średnia ocen powinna wynosić co najmniej 5.40, a w gimnazjum co najmniej 5.20.
Z dumą informujemy, że za I okres roku szkolnego 2016/17 stypendia otrzymali następujący uczniowie naszej szkoły:

  • Maja Górecka - uczennica klasy 5a PSP2
  • Julia Kisiel - uczennica klasy 5s PSP2
  • Piotr Nowocień - uczeń klasy 5s PSP2
  • Dawid Kaleta- uczeń klasy 6s PSP2
  • Natalia Miernik – uczennica klasy 3a PG1

Burmistrz Artur Ludew serdecznie pogratulował wszystkim nagrodzonym uzyskanych wyników i życzył równie znakomitych efektów w kolejnych latach nauki. Słowa podziękowania skierował także w stronę rodziców, którzy wspierają i motywują dzieci do nauki.
Gratulujemy naszym stypendystom i życzymy dalszych sukcesów.

 

IMG 1714d

Joomla templates by a4joomla