szkola01.jpgszkola02.JPGszkola03.JPGszkola04.JPG

W czasie ferii zimowych Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Szydłowcu zaoferowała bogatą ofertę zajęć dodatkowych dla dzieci i młodzieży. Uczniowie mogli sprawdzić się w II Feryjnym Turnieju o puchar Dyrektora Szkoły w mini piłce nożnej klas 3-6 dziewcząt i chłopców, który miał na celu popularyzację piłki nożnej w rejonie oraz integrację i współdziałanie w zespole koleżeńskim a przede wszystkim dobrą zabawę. Wszystkie mecze były bardzo emocjonujące ponieważ drużyny grały systemem „każdy z każdym” z dogrywkami, przy ogromnym wsparciu rodziców i wspaniałym kibicowaniu. Mecze były na wysokim, sportowym poziomie. Wygrali uczniowie z drużyny „KS Szydłowianka”, na drugim miejscu uplasował się zespół „APSZ”, brązowe miejsce wywalczyła reprezentacja „Kasztany” a kolejne miejsce zajęli uczniowie drużyny „FC po nalewce”.
Łącznie w tych zajęciach uczestniczyło ponad 40 uczniów. Każda drużyna z trzech medalowych miejsc dostała puchar a uczniowie z miejsca czwartego zdobyli bon na wspólny posiłek. Puchary ufundowane zostały przez Dyrektora Szkoły panią Ewę Świercz przy współpracy z Radą Rodziców.
Skład drużyny zwycięskiej: Szymon Kowalczyk (K), Dawid Kaleta, Wiktor Furman, Mateusz Kałużyński, Oskar Koniarczyk, Wiktor Mosiołek, Maria Miernik, Weronika Gajewska – uczniowie klasy VIs.
II miejsce „APSZ” : Dominik Makowski (K), Bartek Musiałek, Oskar Materek, Wiktor Rokita, Kacper Majewski, Aleks Gumulak, Michał Cieloch, Szymon Ruzik – uczniowie klas 5s,5a,4s.
III miejsce „Kasztany”: Adam Biegaj (K), Marcel Boruszewski, Kamil Porzyczka, Piotr Dulęba, Kamil Kurzawa, Adam Jachimczyk, Bartosz Zalas, Piotr Jachimczyk- uczniowie klas 5b,4s,3a,3d.
IV miejsce „FC po nalewce”: Weronika Cender (K), Oskar Bugała, Kacper Książek, Alicja Mosiołek, Julia Biegaj, Julia Kisiel, Zuzanna Kaleta- uczniowie klas 5a,5s,4s.
Opiekunem i pomysłodawcą była mgr Mariola Biegaj- nauczyciel wychowania fizycznego.

(tekst: M. Biegaj)

Joomla templates by a4joomla