szkola01.jpgszkola02.JPGszkola03.JPGszkola04.JPG

W dniach 2-7.01.2017 r. uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Szydłowcu (klasy sportowe: 2s - PG1 i 5s - PSP2) przebywali na obozie narciarskim w Poroninie.

Od początku pobytu uczestnikom towarzyszyła wspaniała atmosfera. Na widok pięknych krajobrazów wszyscy wiedzieli, iż wycieczka będzie udana. Korzystali ze stoków: GrapaSki Litwinka w Czarnej Górze, Koziniec Czarna Góra, Małe Ciche, Rusiński, Kotelnica (Pasieka Express, Jankulakowski, Remiaszów). W święto Trzech Króli uczestnicy pojechali na Krupówki, aby uczestniczyć we Mszy Świętej.

Wielką atrakcją tegorocznego wyjazdu był pobyt w Termach Chochołowskich.

W bogatym programie obozu nie zabrakło również czasu na dobrą zabawę przy ognisku.

Uczestnicy obozu wraz z opiekunami: p. G. Nowakiem, p. R. Wojcieszkiem, p. J. Łukasiewicz, p. T. Bialikiem byli zachwyceni przepięknymi widokami oraz atmosferą panującą podczas wyjazdu. Miło spędzili czas w gronie przyjaciół wśród malowniczych gór.

 

IMG 3254p

IMG 3278p

Joomla templates by a4joomla