szkola01.jpgszkola02.JPGszkola03.JPGszkola04.JPG

Nie znamy jeszcze wszystkich wyników etapu regionalnego konkursów przedmiotowych, jednak z dumą informujemy o sukcesie Dominika Ołuba – ucznia kl.3a Publicznego Gimnazjum nr 1 w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Szydłowcu, który zakwalifikował się do III etapu ( wojewódzkiego ) konkursu przedmiotowego z historii. W etapie rejonowym uzyskał 90% poprawnych odpowiedzi, wykazując się bogatą wiedzą historyczną (aby dostać się do etapu wojewódzkiego należało uzyskać przynajmniej 80% właściwych odpowiedzi). Ostatni etap konkursu odbędzie się w Warszawie 20 stycznia 2017 roku. Ucznia przygotowywała do konkursu nauczycielka historii Jadwiga Sochacka. Życzymy Dominikowi sukcesów w finale konkursu historycznego oraz w kolejnych etapach Ogólnopolskiego konkursu historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”, w którym również bierze udział.

IMG 9570a

 

IMG 9573a

 

 

 

 

Joomla templates by a4joomla