szkola01.jpgszkola02.JPGszkola03.JPGszkola04.JPG

28 października 2016 r w hali sportowej Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Szydłowcu odbyły się powiatowe zawody w piłce ręcznej chłopców szkół gimnazjalnych. Pod wodzą trenera Macieja Kapturskiego, mistrzami powiatu szydłowieckiego zostali chłopcy z Gimnazjum nr 1 w ZS im. Jana Pawła II w Szydłowcu pokonując kolejno:
PG Nr 2 w Szydłowcu 5:3, PG w Jastrzębiu 6:6, PG w Chlewiskach 8:6 oraz w finale PG w Jastrzębiu 10:6, drużyna z Szydłowca reprezentować będzie nasz powiat w regionie i województwie, grając z najlepszymi drużynami sąsiednich powiatów. Drużyna chłopców grała w składzie: Maciej Kołodziejski bramkarz, Jakub Łęcki, Jakub Stryjek, Kacper Kaluga, Jakub Kaleta, Kacper Mosiołek, Wiktor Sadza, Michał Korba, Jakub Cender, Bartek Grzęda, Daniel Nowocień, Szymon Pijarski.

(tekst: M. Kapturski)

20161028 154152a

Joomla templates by a4joomla