szkola01.jpgszkola02.JPGszkola03.JPGszkola04.JPG

Z inicjatywy szkolnego wolontariatu „Zwierzoluby” w dniu 20 października 2016r. w naszej szkole zostały zorganizowane warsztaty behawiorystyczne.
Koordynatorką działań była pani Eliza Waszczyk we współpracy z panią Dominiką Wlazło stażystką w szydłowieckim liceum.
Warsztaty prowadziła pani Eliza Ratajczyk – trenerka psów i zoopsycholog, Coach ICC, a także aktorka teatralna i filmowa. Jako wolontariuszka wspiera Fundację Azylu pod Psim Aniołem, gdzie specjalizuje się w oswajaniu psów wycofanych i lękliwych.
Celem warsztatów było przyczynienie się do większej świadomości psich zachowań, zrozumienia i ułatwienia komunikacji człowieka z psem a także zmiana postrzegania roli i miejsca obecności psów w naszym życiu.

(tekst: E. Waszczyk)

Joomla templates by a4joomla