szkola01.jpgszkola02.JPGszkola03.JPGszkola04.JPG

Dnia 12.10.2016 r. w PSP nr 2 w ZS im. Jana Pawła II w Szydłowcu odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej (potocznie zwanym Dniem Nauczyciela).
Wesoły program artystyczny przygotowali uczniowie klas 5s i 6b pod kierunkiem pana Mirosława Turka i Tomasza Bialika oraz przy wsparciu pań Joanny Miernik i Danuty Klepaczewskiej. Młodzi artyści pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.
Na zakończenie Akademii głos zabrała pani wicedyrektor Joanna Miernik, która mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.

Joomla templates by a4joomla