szkola01.jpgszkola02.JPGszkola03.JPGszkola04.JPG

W dniu 30.09.2016r. podczas zawodów sportowych w biegach sztafetowych rozgrywanych na terenie kompleksu boisk Zespołu Szkół Publicznych w Jastrzębiu odbyła się uroczystość podsumowująca sportową rywalizację szkół w Powiecie Szydłowieckim za rok szkolny 2015/2016. Udział w niej wzięli : Przewodnicząca Rady Powiatu- Anita Gołosz, Sekretarz Starostwa Powiatowego w Szydłowcu- Krzysztof Bernatek, wójtowie gmin, dyrektorzy szkół Powiatu Szydłowieckiego.
W sportowej rywalizacji w kategorii szkół podstawowych zwyciężyła, podobnie jak w ubiegłym roku, nasza szkoła. Zwycięski puchar odebrała obecna na uroczystości p. wicedyrektor Joanna Miernik wraz z uczniami. Bardzo cieszymy się z osiągniętego sukcesu. Gratulujemy naszym sportowcom i ich nauczycielom. Życzymy wspaniałych wyników sportowych w bieżącym roku szkolnym.
Nasi uczniowie nie zawiedli również w biegach sztafetowych rozgrywanych w ramach roku sportowego 2016/2017. Zachwycili swoją sportową postawą-walecznością, szybkością i wytrwałością, zdobywając czołowe miejsca.
Drużyny dziewcząt i chłopców ze szkoły podstawowej pod opieką p. Marioli Biegaj i p. Roberta Wojcieszka zajęły I miejsce, a drużyny dziewcząt i chłopców naszego gimnazjum pod opieką p. Macieja Kapturskiego i p. G. Nowaka zajęły II miejsce. Wszystkie drużyny przechodzą do kolejnego etapu rywalizacji. Zawodnicy otrzymali medale i dyplomy.
Gratulacje. Jesteśmy z Was dumni.

Joomla templates by a4joomla