szkola01.jpgszkola02.JPGszkola03.JPGszkola04.JPG

Od roku 2001 w całej Europie obchodzony jest Europejski Dzień Języków. Organizatorami tej akcji są Komisja Europejska i podległe jej instytucje. W ramach obchodów podejmowane są różnego rodzaju przedsięwzięcia. Od kilku lat również można uczestniczyć w lekcjach języków obcych za pośrednictwem skype’a. W środę, 21 września w naszej szkole odbyła się lekcja języka francuskiego pod nazwą „Odkrywamy język francuski”. Przeprowadzona została przez Panią Małgorzatę Pieniążek z Instytutu Francuskiego w Krakowie.
Uczniowie naszej szkoły mogli w niej uczestniczyć dzięki inicjatywie p. Piotra Niewadzisza, nauczyciela języka niemieckiego .
Zainteresowanych tematyką Europejskiego Dnia Języków odsyłamy na stronę Internetową:

http://edl.ecml.at/Home/tabid/1455/language/pl-PL/Default.aspx

(tekst: P Niewadzisz)

Joomla templates by a4joomla