szkola01.jpgszkola02.JPGszkola03.JPGszkola04.JPG

W sobotę 23 kwietnia w hali sportowej Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Szydłowcu odbył się pierwszy historyczny Turniej Piłki Siatkowej Absolwentów PG1. Z tej okazji, po latach, mury szkoły odwiedziły nasze absolwentki, które nie tylko mogły odnowić przyjaźnie sprzed lat, ale również spotkać się ze swoimi nauczycielami i powspominać dawne czasy. Było to wzruszające spotkanie międzypokoleniowe, pełne wspomnień, refleksji i sportowej rywalizacji. Podczas imprezy zbierane były także datki dla Klaudii Kozieł- bohaterki II Szydłowieckiego Marszu Życia.
W turnieju wzięły udział cztery drużyny: Absolwentki 2002-2004, Absolwentki 2007-2009, PG1-obecna dziewczęca reprezentacja szkoły w piłce siatkowej oraz Nauczyciele.
Gra odbywała się systemem każdy z każdym (dwa sety do 21pkt)
W meczu otwarcia zagrali Nauczyciele i Absolwentki 2002-2004. Nie brakowało emocji, śmiechu, ale też ostrej rywalizacji do ostatniej piłki. Zawodnicy wykazali się ogromnym zaangażowaniem i wolą walki. Kibice wytrwale dopingowali swoje drużyny. Mecz zakończył się remisem (1:1).
Wyniki kolejnych spotkań przedstawiają się następująco:
PG1- Absolwentki 2007-2009 ( 1:1)
Nauczyciele - PG1 (2:0 )
Absolwentki 2007-2009- Absolwentki 2002-2004 (1:1)
Absolwentki 2002-2004- PG1 (2:0)
Absolwentki 2007-2009- Nauczyciele (0:2)
Zwycięską drużyną turnieju okazali się Nauczyciele, II miejsce zajęły Absolwentki 2002-2004, III miejsce Absolwentki 2007-2009, zaś IV miejsce –obecne uczennice szkoły, drużyna młoda, ale zaciekle walcząca do końca.
Pani dyrektor Ewa Świercz wręczyła drużynom Puchary, a każdy uczestnik otrzymał pamiątkową koszulkę turnieju. Pomysłodawcą i organizatorem imprezy był Pan Grzegorz Nowak - nauczyciel wychowania fizycznego. Czekamy na kolejne spotkania pełne wzruszających chwil i sportowej rywalizacji.

Absolwentki 2002-2004
Aleksandra jedynak ( Lis)
Katarzyna Kornacka (Jakubiuk)
Mariola Zdziech
Żaneta Jakubowska (Macieszczuk)
Anna Piszczek ( Jabłonowska )
Karolina Szymańska (Nowek)
Trener: Grzegorz Kłosowski

Absolwentki 2007-2009
Ewelina Sasal
Katarzyna Sochacka
Karolina Gwarek (Sikorska)
Agnieszka Kamińska
Patrycja Zawisza
Paulina Zdziech
Trener: Marianna Łaska

Reprezentantki PG 1
Katarzyna Gałczyńska
Maja Gawęda
Dominika Sobczak
Magda Sobczak
Ola Szcześniak
Zosia Wiśniewska
Konstancja Śliwa
Daria Owczarek
Trener : Grzegorz Nowak

Kadra
Jadwiga Łukasiewicz
Marzena Czarnecka
Katarzyna Staniewska- Dziwirek
Mariola Biegaj
Marian Jarosławski
Mirosław Turek
Grzegorz Kłosowski
Grzegorz Nowak
Trener : Ewa Świercz

 

Joomla templates by a4joomla