szkola01.jpgszkola02.JPGszkola03.JPGszkola04.JPG

W dniach od 10.03.2016 do 18.03.2016 PSP nr 2 w Zespole Szkół im. Jana Pawła II włączyła się do akcji organizowanej przez Fundację Strefa JP2 pod hasłem „Kosz pełen dobra”. Zbieraliśmy produkty spożywcze i artykuły chemiczne dla osób samotnych i rodzin będących w trudnej sytuacji materialnej.
Akcją kierowały panie Elżbieta Stefańska i Anna Klepaczewska. Wśród dzieci i ich rodziców spotkała się ona z życzliwym odzewem. Wpłynęło wiele darów, które 18.02.2016 przekazaliśmy przedstawicielom Fundacji Strefa JP2. Mamy nadzieję, że złożone dary sprawią, iż zbliżające się Święta Wielkanocne będą bardziej radosne dla tych, którzy otworzyli swe serca na potrzeby drugiego człowieka oraz tych wszystkich, którzy tę pomoc otrzymają. Dziękujemy wszystkim za wsparcie tej szlachetnej inicjatywy.

IMG 1755a

Joomla templates by a4joomla