szkola01.jpgszkola02.JPGszkola03.JPGszkola04.JPG

Miło nam poinformować, że naszą szkołę spotkał ogromny zaszczyt, ponieważ w dniu 13 listopada 2019 roku otrzymaliśmy list od Prezydenta Polski p. Andrzeja Dudy wraz z pamiątkową flagą Polski. W swoim liście prezydent podziękował naszym nauczycielom i dzieciom z oddziałów przedszkolnych, które w zeszłym roku szkolnym brały udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Piękna Nasza Polska Cała”, upamiętniającym setną rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości.
Prezydent podkreślił, że udział w tym projekcie pozwolił pogłębić wiedzę o historii Polski, rozbudził wyobraźnię i inwencję u młodych twórców. W ramach projektu dzieci wykonały wiele fascynujących prac plastycznych, a także zrealizowały inne zadania: zasadziły Drzewa Pamięci, uczestniczyły w wycieczkach regionalnych, poznały zwyczaje charakterystyczne dla naszego regionu.

 

img 191113131139 0002 img 191113125652 0001
Joomla templates by a4joomla