szkola01.jpgszkola02.JPGszkola03.JPGszkola04.JPG

W dniach 5 - 6 listopada 2018r. uczniowie klas I Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Szydłowcu wzięli udział w akcji „Bezpieczny Internet”, której organizatorem jest firma NETMAR sp. z o.o. Zajęcia poprowadził pan Łukasz Zabdyr. Podczas spotkania z rodzicami zostały przekazane wskazówki dotyczące kształtowania bezpiecznych sposobów korzystania z Internetu przez dzieci. Celem zajęć dla dzieci było przybliżenie im korzyści i zagrożeń związanych z użytkowaniem Internetu. Pierwszaki z zainteresowaniem śledziły przygody NETMARKA, bohatera prezentacji multimedialnej. Podsumowaniem zajęć było wręczenie uczniom pamiątkowych dyplomów, opasek odblaskowych, balonów i plakatów zawierających zasady właściwego posługiwania się Internetem. Dyrekcja szkoły składa serdeczne podziękowania firmie NETMAR za włączenie naszej szkoły w akcję „Bezpieczny Internet”.

Joomla templates by a4joomla