szkola01.jpgszkola02.JPGszkola03.JPGszkola04.JPG

W styczniu 2018r. Nasza Szkoła przystąpiła do programu „Szkoła Pozytywnego Myślenia” realizowanego w ramach projektu „Myślę Pozytywnie”. Udział w programie wiąże się między innymi z realizowaniem określonego zadania promującego pozytywne myślenie. Zdrowe i pozytywne relacje są podstawą zdrowia psychicznego, dlatego we wrześniu zorganizowano spotkanie integracyjne: nauczyciele – rodzice i uczniowie klas 5c, 5s; 4a.

Impreza odbyła się w filii PSP 2 w Zdziechowie, w pięknych okolicznościach przyrody. Wspaniała pogoda dała możliwość wspólnego spędzenia czasu przy ognisku. Oprócz biesiadowania rozegrano również wiele konkurencji sportowych. Konkursy i zabawy zorganizowane przez panie M. Czarnecką i M. Biegaj sprawdziły naszą sprawność fizyczną a przeciąganie liny: nauczyciele- rodzice wywołało dużo uśmiechu na twarzach uczestników. Wszystkie konkurencje wzbudziły ogromne emocje i wyzwoliły mnóstwo pozytywnej energii.

O oprawę muzyczną imprezy zadbał p. T. Bialik ognisko zakończyło się wspólną zabawą przy muzyce zarówno nauczycieli rodziców jak i dzieci. Spotkanie upłynęło w miłej i ciepłej atmosferze, wszystkim dopisywał dobry humor. Znakomita atmosfera ogniska przyczyniła się do lepszej integracji uczestników.
Organizacja imprezy była możliwa dzięki zaangażowaniu koordynatora projektu PSP2 p. R. Malmon i wychowawczyń p. J. Sochackiej, p. A. Tokarskiej.

Joomla templates by a4joomla