szkola01.jpgszkola02.JPGszkola03.JPGszkola04.JPG

W dniu 12 czerwca 2018 roku w siedzibie Ośrodka Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerowych w Warszawie odbyło się uroczyste zakończenie III edycji wojewódzkiego konkursu „Baśnie, podania i legendy Mazowsza w Komiksie”.
Zadanie konkursowe polegało na zaprojektowaniu i wykonaniu w programie graficznym komiksu ilustrującego treść dowolnej baśni, podania lub legendy związanej z Mazowszem, które są powszechnie dostępne w wersji drukowanej lub elektronicznej.
Natalia Stąpór uczennica klasy 7a Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Szydłowcu zajęła III miejsce w swojej grupie wiekowej.
Przedstawiła „Legendę o Diable Skalistym” ze zbioru „Baśnie i legendy ziemi radomskiej” Zenona Gierały.
Po uroczystości wręczenia nagród Natalka uczestniczyła w warsztatach komiksowych, które poprowadził Piotr Nowacki – rysownik komiksów.
GRATULUJEMY.
Do konkursu przygotowała uczennicę nauczycielka informatyki Anna Tokarska.

Pracę można obejrzeć klikając tutaj

 

DSC02472

Joomla templates by a4joomla