szkola01.jpgszkola02.JPGszkola03.JPGszkola04.JPG

Kolejny raz koszykarki z PSP Nr 2 im. Jana Pawła II w Szydłowcu udowodniły że w regionie nie mają sobie równych, czego dowodem jest wygrana w półfinałach międzypowiatowych. Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Szydłowcu oraz Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Jana Pawła II w Szydłowcu. 5 kwietnia 2018 r w hali sportowej jako gospodynie turnieju wygrały wysoko swoje spotkania pokonując zespoły PSP Klwów oraz PSP Guzów.

Dziewczęta reprezentować będą powiat szydłowiecki, przysuski oraz ziemski radomski w finałach międzypowiatowych organizowanych w Radomiu.

Skład zespołu: Dominika Sobczak, Magdalena Sobczak, Maja Gawęda, Katarzyna Gałczyńska, Daria Owczarek, Karina Strzelec, Marysia Miernik, Klaudia Palczewska, Zosia Wiśniewska oraz Aleksandra Szcześniak. Trener i opiekun zespołu Maciej Kapturski.

 

z1

Joomla templates by a4joomla