szkola01.jpgszkola02.JPGszkola03.JPGszkola04.JPG

W dniach 05.02-07.02.2018 uczniowie klas IIa oraz IIIa gimnazjum przebywali na wycieczce
w Zakopanem.

Pierwszego dnia pobytu młodzież zwiedziła Kraków: Wawel, Krakowską Starówkę i Sukiennice oraz wysłuchała hejnału z wieży Mariackiej. W drugim dniu aktywnie spędzano czas ucząc się albo doskonaląc umiejętności jazdy na nartach, podziwiając piękny krajobraz z Gubałówki oraz odpoczywając w leczniczych wodach Term Chochołowskich. W ostatnim dniu miłośnicy nart mieli możliwość pojeżdżenia po Budzowskim Stoku oraz pospacerować po słynnych zakopiańskich Krupówkach. Podczas pobytu uczniowie realizowali program profilaktyczny „Alkoholowi mówimy nie!”. Przygotowano scenkę teatralną, wypowiadano się na temat uzależnienia od alkoholu
oraz przedstawiano możliwości aktywnego spędzania czasu. Wszyscy wrócili wypoczęci i w dobrych nastrojach.

Opiekę sprawowały panie: Aneta Jaromin, Marianna Łaska i Anna Tokarska.

Joomla templates by a4joomla