szkola01.jpgszkola02.JPGszkola03.JPGszkola04.JPG

IMG 0203

6 stycznia, już po raz czwarty ulicami Szydłowca przejdzie ORSZAK TRZECH KRÓLI.
Świętowanie rozpocznie się uroczystą Mszą św. sprawowaną w szydłowieckiej farze św. Zygmunta o godz. 10:30. Następnie po ustawieniu i prezentacji orszaku na Rynku Wielkim wszyscy udadzą się w drogę za gwiazdą i świętą Rodziną ulicami: Kielecką, Kościuszki, Widok, Radomską, by wrócić na Rynek i zgromadzić się wokół szopki. Na trasie w wyznaczonych miejscach zaprezentowane zostaną scenki przedstawiające historię zbawienia od stworzenia pierwszych ludzi do narodzenia Zbawiciela, zaśpiewamy też kolędy, do których będzie nas zapraszała góralska kapela z Podhala.

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Jak co roku nasza szkoła bierze udział w Szydłowieckim Orszaku Trzech Króli. Zapraszamy do udziału wszystkich uczniów i rodziców. Jesteśmy niebieskim orszakiem afrykańskim na czele z królem Baltazarem.
Zachęcamy do przygotowania strojów w kolorze niebieskim, bądź biało-niebieskim i aktywnego uczestnictwa w orszaku. Można zabrać ze sobą instrumenty perkusyjne. Bądźmy razem w tym dniu.
W sobotę, 6.01.2018r., zbiórka uczestników orszaku w szkole o godz. 9:45, skąd udamy się na uroczystości.

Serdecznie wszystkich zapraszamy.

 

 

Joomla templates by a4joomla