szkola01.jpgszkola02.JPGszkola03.JPGszkola04.JPG

4 grudnia uczennice naszej szkoły wzięły udział w II Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Publicznej Szkole Podstawowej w Majdowie. Naszą szkołę reprezentowały: Justyna Rochaniak i Natalia Bielecka z klasy 3a gimnazjum, Natalia Sitkowska kl.4, Antonina Palmowska, Laura Ziętkowska oraz Agata Florczyk kl.5

 

Prezentacje dziewcząt zostały wysoko nagrodzone. Justyna Rochaniak otrzymała Nagrodę Specjalną wykonując utwór "Uciekali, uciekali". Występ Justyny był znakomity o czym świadczyły owacje na stojąco od samego jury.

W kategorii Solistek z gimnazjum Natalia Bielecka zajęła 2 miejsce wykonała ona kolędę "Dlaczego dzisiaj". W ostatniej kategorii Szkół Podstawowych dziewczynki z kl. 4 i 5 otrzymały wyróżnienie.
Do konkursu uczennice naszej szkoły przygotowała p. Paulina Kaluga.
Serdecznie gratulujemy otrzymanych nagród i udanych prezentacji!!!

Joomla templates by a4joomla