szkola01.jpgszkola02.JPGszkola03.JPGszkola04.JPG

Zjeżdżalnie, jacuzzi, brodzik z atrakcjami wodnymi i zjeżdżalnią, basen rekreacyjny z podwodną ławą wypoczynkową do leżenia i podwodnym masażem, sztuczną falą, oraz basen do nauki pływania to atrakcje, z których miało okazję skorzystać 50 uczniów naszej szkoły w dniu 20.11.2017r. podczas wyjazdu na krytą pływalnię Neptun do Radomia.

Celem wyjazdu, w którym udział wzięła tak duża liczba uczniów było propagowanie zdrowego stylu życia i zachęcenie ich do czynnego uprawiania sportu.

Czas spędzony w wodzie przysporzył wszystkim uczestnikom wyjazdu, oprócz korzyści zdrowotnych wiele radości i przyjemnych wrażeń. Zanim uczniowie dotarli do Szydłowca już w drodze powrotnej, w autobusie planowali następny wyjazd.

Inicjatorem i organizatorem wyjazdu była Mariola Biegaj-nauczyciel wychowania fizycznego przy wspólnie sprawowanej opiece z: Karoliną Mączyńską, Renatą Malmon, Marzeną Czarnecką oraz Robertem Wojcieszkiem również nauczycielami naszej szkoły.

(Tekst: M. Biegaj)

 

basen1

 

Joomla templates by a4joomla