Up Hokeiści z PSP 2 na medal - 08.12.2018 Slideshow

Po zwycięstwie w zawodach gminnych i powiatowych dziewcząt i chłopców z PSP nr 2 w Szydłowcu hokeiści awansowali do Finału Międzypowiatowego Ziemi Radomskiej. W finale który odbył się dn. 08.12.2018r. w Radomiu drużyna chłopców w składzie: Boruszewski Marcel, Nowocień Filip, Gumulak Aleks, Świerczyński Jakub, Sroka Bartosz, Musiałek Adrian, Rokita Adam zajęła II miejsce i zdobyła srebrny medal. Drużyna dziewcząt reprezentowana przez: Baczyńską Igę, Biegaj Julię, Florczyk Agatę, Kopycką Zuzannę, Łyżwę Sonie, Salę Alicję, Sławińską Aleksandrę, Palmowską Antoninę, Matla Aleksandrę, Ziętkowską Aleksandrę wywalczyła III miejsce za które otrzymała brązowy medal. Opiekunem i trenerem obu drużyn była Marzena Czarnecka.